פרויקט הדגל של שכונת נרקיסים בראשון לציון

מאת: השקעות | 30/11/18

נוף פתוח לגוש דן ולהרי ירושלים, צמוד לשער הכניסה והיציאה לראשון לציון ועל יד מתחמי בילוי, קניות, חינוך ופנאי – קבוצת חנן מור מקימה בימים אלו את פרויקט הדגל של שכונת נרקיסים, פרויקט מור נרקיסים, הממוקם בשער הכניסה לשכונה החדשה ומבטיח נוף נצחי.

החברה הציבורית שנסחרת בבורסה בתל אביב תמכור דירות 5 חדרים בקומה גבוהה (16 ומעלה) כולל 2 חניות ומחסן, מיני  פנטהאוזים ופנטהאוזים PREMIUM מרהיבים הצופים לנוף הפתוח

כ-20,000 יחידות דיור צפויות לקום בשנים הקרובות על שטחו של בסיס צריפין המתפנה ושכונת נרקיסים היא השכונה המערבית בתוך מקבץ של שכונת עתידיות. מיקומה המרכזי בלב גוש דן הופך את השכונה להזדמנות נדל”נית יוצאת דופן ומשפחות צעירות ומשפרי דיור לצד משקיעים החלו לקנות דירות בפרויקטים השונים בשכונה.

בימים אלו מקימה קבוצת חנן מור, מחברות הנדל”ן הגדולות בישראל אשר נסחרת בבורסה בתל אביב, את פרויקט הדגל של השכונה MORE נרקיסים, פרויקט שיציע מגדלים מפוארים בעיצוב מרהיב עם גינה פרטית של הבניין, גינה של כ-300 מ”ר לרווחת דיירי הפרויקט. הפרויקט, יכלול מועדון דיירים גדול עם מטבח, לובי ראשי כפול ומפואר, מעליות שקטות ומערכות פניאומטיות לפינוי אשפה.

הסיבות לביקוש הגבוה שנוצר לפרויקט נובעות בעיקר בשל העובדה שהפרויקט נמצא בקו ראשון לנוף פתוח, מציע תכנון מוקפד של דירות 5 חד’ גדולות במיוחד ומרפסות גדולות בקומות הגבוהות של המגדלים. “הדיירים ייהנו מיציאה מהירה לכבישים 1 ו-33, תחנת רכבת לידם וכמובן, קרבה למרכז העיר”. מספר גבי עטר, סמנכ”ל השיווק והמכירות של קבוצת חנן מור.

הדירות, מרווחות במיוחד ביחס לפרויקטים בשכונה ויתפרסו על פני כ-135/130 מ”ר בנוי + 12 מ”ר מרפסת.

יום ש 13 באפריל ,2024 | ה' ניסן התשפ"ד

עדכונים

כתבות נוספות

נוף קסום וחיי קהילה – המסע אל צופים

רק 7 ק"מ מכפר סבא, נמצאת פנינה ירוקה שעוד לא גיליתם.
לכתבה המלאה

GARDEN TOWERS – משהו טוב קורה בבת ים!

בלב בת ים, מוקם בימים אלו פרויקט פינוי בינוי חדשני, כשהמטרה היא להפוך את אזור רחוב החשמונאים ויוספטל למרכז דיור חדשני ומודרני
לכתבה המלאה

שיכון ובינוי משיקה קמפיין לציון 100 שנה להיווסדה

את הקמפיין יוביל סרטון בבימויים של זוכי שני פרסי האמי גלעד אבנט וסתיו נחום
לכתבה המלאה
יום ש 13 באפריל ,2024 | ה' ניסן התשפ"ד

עדכונים