NEW NETANYA: המגורים ההיברידיים מגיעים לבירת השרון

מאת: השקעות | 14/12/21

לחיות, לעבוד, ללמוד, לקנות ולבלות באזור אחד. חברת “אזורים” מביאה לנתניה את תפיסת המגורים העדכנית ביותר: הקונספט ההיברידי. פרויקט NEW NETANYA מאפשר אורח חיים לו אוהבי העיר חיכו זמן רב.

הכירו את תפיסת המגורים העדכנית של ישראל: מגורים היברידיים.
קונספט הנסמך על גישת הארכיטקטורה העירונית המתקדמת הקרויה “עירוב שימושים”. גישה זו הגיעה מההבנה שתושבים מעוניינים שסביבתם תציע להם לא רק את קורת הגג תחתיה הם ישנים אלא גם את השירותים שהם צורכים: לימודים, עבודה, מסחר ופנאי. כך הם יכולים להעביר חלק ניכר משגרת יומם בסביבתם הביתית, להסתמך פחות על כלי רכב ולחסוך זמן רב, שכן הכל קרוב להכל.

חברת “אזורים”, היוזמת ומתכננת פרויקטי בנייה בישראל כבר למעלה מ-57 שנים, זיהתה מבעוד מועד את מגמת עירוב השימושים ויצרה על בסיסה את התפיסה ההיברידית. כעת היא בונה בקונספט זה את פרויקט N- Netanya, בשיתוף עם החברה להתחדשות נתניה. הפרויקט מביא לבירת השרון אורח חיים מודרני היוצר חיבור אמיתי בין הבית לקהילה. הוא משלב בתוכו מענה לכל צורך משמעותי: נגישות למחלפים ולעורקי תנועה מרכזיים, גני ילדים ממש בתוך המתחם, שטחי מסחר, מתחמי בילוי ופנאי וחוף ים במרחק הליכה. כל זה ארוז בעיצוב אדריכלי מרהיב ומגיע בסטנדרט מגורים גבוה.

“רוב השכונות החדשות בעשור האחרון בנתניה נבנו במעגלים החיצוניים של העיר. מרכז העיר הוותיק כמעט ולא עבר שינוי ונעשתה בו בנייה מועטה. פרויקטי ה- N  השונים שנקים לוקחים אזור מרכזי שכבר בנוי ושהתשתיות בו כבר קיימות ומבצעים בו מהפכה של ממש: הפיכת בנייני רכבת ישנים לשכונות משגשגות בפרויקטים אטרקטיביים ובסטנדרטי מגורים גבוהים”, אומר גיל גורביץ’, סמנכ”ל השיווק של “אזורים”.

“החברה להתחדשות נתניה היא גוף מקומי שמוביל את מהפכת הפינוי-בינוי בעיר – כך שהיה זה אך טבעי שנשתף עמה פעולה במשימת ההתחדשות העירונית של נתניה. כיום מקודמים בעיר מספר רב של מתחמים חדשים, כשהסנונית הראשונה היא – שני פרויקטים מיוחדים, הראשון במפגש הרחובות סוקולוב וויצמן והשני בפינת בארי-וויצמן. המיקום עצמו מבוקש מאוד, אך עד עתה לא היה בו היצע של מגורים בבניינים חדשים. זיהינו את הפוטנציאל והתחלנו לקדם את הבנייה במתחם כבר לפני מספר שנים. בכל אחד משני הפרויקטים יוקמו ארבעה בניינים של מעל לעשרים קומות, בכולם דגש משמעותי על אדריכלות עילית שתהפוך את הבניינים לאייקוניים”.

ההדמיה להמחשה בלבד | הדמיה ע”י ANDO STUDIO

כיצד תבוא לידי ביטוי התפיסה ההיברידית בפרויקט ה-N?

“חברת ‘אזורים’ חשבה ‘עירוב שימושים’ עוד לפני שהמושג הפך לשכיח כל כך. תמיד בנינו פרויקטים בהתאם לתפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז, תוך מתן תשומת לב רבה לאופי הסביבה והמרחב הציבורי ולמציאת פתרונות חכמים שיאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים בצוותא. לחיות בדירה של ‘אזורים’ זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות. מכאן נולדה התפיסה ההיברידית. מכיוון ש’אזורים’ באה לפעילות ארוכת טווח ומשמעותית מאוד בהיקפה בנתניה, רצינו להביא משהו חדשני שכמעט ולא קיים בעיר: מוצר הוליסטי המספק חוויית מגורים שלמה ומודרנית. הדיירים יקבלו מוצר היברידי: דירה בסטנדרטים הגבוהים של ‘אזורים’, ריאות ירוקות, מערכת חינוך מתקדמת במתקנים חדשים ושדרת מסחר עשירה בכל טוב. כל זאת באחד המיקומים המבוקשים והאטרקטיביים ביותר בנתניה.

יש בעיר אוכלוסיה גדולה שמאוד אוהבת אותה, רוצה לשפר דיור אבל לא מעוניינת לזוז למעגלים הרחוקים של נתניה ואז להיאלץ להסתמך על שימוש תדיר ברכב. פרויקטי ה-N  יאפשרו לה להישאר בלב העיר ולקבל את איכות החיים לה היא שואפת. זה שילוב מנצח של מגורים, חינוך, מסחר, תרבות ופנאי. חלק ממוסדות החינוך ימוקמו ממש בבניינים עצמם. המשמעות היא שאפילו לא צריך לקחת את הילד לגן – רק יורדים איתו במעלית. בנוסף, כל אחד מהפרויקטים יהנה מפארק פרטי בו הילדים יוכלו לשחק בקרבת הבית או ממש מתחתיו והמבוגרים יוכלו לשבת בו וליהנות מהנוף הירוק ומהשלווה.

בבניינים עצמם ייבנו מתחמים שגם כן יחסכו לדיירים את הצורך להתרחק: חדר כושר, למשל. יהיו גם חדרי גיימינג ומוזיקה, מועדון דיירים ומתחם אירועים. אין ספק שתושבי נתניה ואלו המעוניינים לעבור אליה מחפשים משהו כזה: כבר בימים הראשונים של תחילת שיווק הפרויקט נרשמה התעניינות שיא ועשרות דירות נמכרו במהרה”.

ההדמיה להמחשה בלבד | הדמיה ע”י ANDO STUDIO

הפרויקט הראשון המשווק במסגרת פרויקטי ה-N  הוא “N סוקולוב”, שיעמוד בצומת הרחובות המרכזית סוקולוב-ויצמן ויכלול שלושה מגדלי יוקרה בני 24 קומות. תמהיל הדירות הוא של 3, 4 ו-5 חדרים וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. המפרט הטכני של כל הדירות הוא ברמה גבוהה. מלבד החללים המשותפים, דוגמת חדר אירועים פרטי, חדר כושר מושקע וחדר מוזיקה מאובזר, ייהנו הדיירים גם מלובי מעוצב. הדירות בחלקן צופות לכיוון הים או שיש מהן נוף פתוח לים.

ההשקעה הבאה שלך מחכה ב-N סוקולוב, מתחם מגורים חדשני בנתניה

יום ש 13 באפריל ,2024 | ה' ניסן התשפ"ד

עדכונים

כתבות נוספות

נוף קסום וחיי קהילה – המסע אל צופים

רק 7 ק"מ מכפר סבא, נמצאת פנינה ירוקה שעוד לא גיליתם.
לכתבה המלאה

GARDEN TOWERS – משהו טוב קורה בבת ים!

בלב בת ים, מוקם בימים אלו פרויקט פינוי בינוי חדשני, כשהמטרה היא להפוך את אזור רחוב החשמונאים ויוספטל למרכז דיור חדשני ומודרני
לכתבה המלאה

שיכון ובינוי משיקה קמפיין לציון 100 שנה להיווסדה

את הקמפיין יוביל סרטון בבימויים של זוכי שני פרסי האמי גלעד אבנט וסתיו נחום
לכתבה המלאה
יום ש 13 באפריל ,2024 | ה' ניסן התשפ"ד

עדכונים