שיכון ובינוי משיקה קמפיין לציון 100 שנה להיווסדה

מאת: השקעות | 07/03/24

את הקמפיין יוביל סרטון בבימויים של זוכי שני פרסי האמי גלעד אבנט וסתיו נחום.
בתחילת שבוע הבא יעלה קמפיין השקה רחב של שיכון ובינוי לציון 100 שנה להיווסדה. מדובר על מהלך ראשון במסגרת שורה של פעילויות שתקדם החברה במהלך השנה.

שיכון ובינוי

את הקמפיין יוביל סרטון פרסומת בבימויים של היוצרים גלעד אבנת וסתיו נחום (המוכרים בשם Bonamaze) שזכו ב- 2023 בשני פרסי אמי ובפרסים בינלאומיים נוספים. הסרטון נעשה בקו אומנותי המציג את עוצמתה של ישראל דרך אתרים בולטים שמסמלים אותה. האתרים שנבחרו נבנו על ידי שיכון ובינוי, ומשקפים את האופן שבו שזורה חברת שיכון ובינוי עם בנייתה של מדינת ישראל. למעשה קבוצת שיכון ובינוי, שותפה לכלל מערכות ישראל בהיסטוריה, עוד טרם הקמת המדינה, ולאחר מכן כזרוע מבצעת של ממשלות ישראל הראשונות דרך סולל-בונה. פרויקטים כמו המוביל הארצי, נמל אשדוד והכנסת, הם רק שלוש דוגמאות לבניה ומופת של החברה שהפכו סמל.

את הסרטון תלווה קריינות של היוצר שולי רנד. קמפיין הפרסום יעלה במגוון ערוצים ביניהם בערוצי טלוויזיה, שלטי חוצות, עיתונות ודיגיטל.

הפרסומת היא חלק ממהלך שנתי של הקבוצה אותו מוביל משרד התוכן והקריאיטיב Peach האמון על האסטרטגיה והקריאטיב. חברת המיתוג Market Blend אמונה על השפה המיתוגית של המהלך. לוגו הקבוצה עוצב כך ששולב בו המספר 100 באופן שמזכיר את לוגו האולימפיאדה, וזאת בהמשך לחסות שמעניקה השנה הקבוצה לוועד האולימפי. חברת הדיגיטל SEPROS תנהל את הפעילות הדיגיטלית של המהלך.

דן מויאל, סמנכ"ל שיווק ומכירות בשיכון ובינוי נדל"ן: "היה לנו ברור שאירועי 100 השנה של שיכון ובינוי צריכים לשים במרכז ערכים של תקומה וצמיחה. ב-100 שנים האחרונות קבוצת שיכון ובינוי בנתה מגוון אדיר של מונומנטים ישראליים חשובים כגון: הכנסת, היכל הספר, ביה"ח איכילוב, כביש 6, שכונות מגורים, מתקני אנרגיה ירוקה ועוד. אלו אתרים הנוגעים לשגרת היום יום של כל כך הרבה ישראלים. אנחנו מאמינים שדווקא השנה נכון לספר את סיפורה של שיכון ובינוי דרך הבלטת עוצמתה של מדינת ישראל".

קרדיטים:
משרד התוכן Peach
בית ההפקה הוא PEANUTS PRODUCTIONS
חברת המיתוג Market Blend
חברת הדיגיטל SEPROS

שיכון ובינוי

יום ה 25 ביולי ,2024 | י"ט תמוז התשפ"ד

עדכונים

כתבות נוספות

נוף קסום וחיי קהילה – המסע אל צופים

רק 7 ק"מ מכפר סבא, נמצאת פנינה ירוקה שעוד לא גיליתם.
לכתבה המלאה

GARDEN TOWERS – משהו טוב קורה בבת ים!

בלב בת ים, מוקם בימים אלו פרויקט פינוי בינוי חדשני, כשהמטרה היא להפוך את אזור רחוב החשמונאים ויוספטל למרכז דיור חדשני ומודרני
לכתבה המלאה

HELLO תל אביב: בונים את דרך השלום!

חברת אורון נדל"ן משיקה את פרויקט היוקרה  HELLO תל אביב, הזדמנות נדל"נית אדירה, המאפשרת ליהנות מפרויקט יוקרה חדשני.
לכתבה המלאה
יום ה 25 ביולי ,2024 | י"ט תמוז התשפ"ד

עדכונים